Loading...
You are here:  Home  >  Baltics  >  Current Article

Valsts prezidents pasniedz valsts augstākos apbalvojumus

By   /   May 3, 2017  /   Comments Off on Valsts prezidents pasniedz valsts augstākos apbalvojumus

MIL OSI – Source: President of Latvia in Latvian – Press Release/Statement

Headline: Valsts prezidents pasniedz valsts augstākos apbalvojumus

“Laikā, kad sākam svinēt Latvijas simtgadi, vēlos pateikties cilvēkiem, kuri ir paveikuši vairāk par savu ikdienas pienākumu. Jums ir ļoti nozīmīga loma valsts vēsturē, jo ar savu darbu, kas ir īpaši pamanāms, jūs veidojat labāku Latviju,” uzsver Valsts prezidents Raimonds Vējonis, godinot valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta saņēmējus.Valsts prezidents trešdien Rīgas pilī pateicās apbalvojuma saņēmējiem par ilggadējo devumu un pašaizliedzīgo darbu Latvijas un līdzcilvēku labā. 

“Jūs paši vislabāk zināt, cik daudz pūļu ir jāiegulda, lai sasniegtu izvirzītos mērķus. Tikai jūs paši un jūsu ģimenes locekļi zināt, cik liela sirds degsme, mērķtiecība un neatlaidība ir jāiegulda, lai jūs varētu spīdēt pasaulslavenās koncertzālēs, lai sasniegtu visaugstākos sportiskos sasniegumus, lai varētu palīdzēt citiem. Lai varētu audzināt jauno paaudzi par Latvijas patriotiem,” teica Raimonds Vējonis.

Valsts augstākos apbalvojumus saņēma 68 dažādu profesiju un amatu pārstāvji no visiem Latvijas reģioniem. Valsts augstākie apbalvojumi tika pasniegti par nozīmīgu darbu kultūrā, mākslā un mūzikā, sasniegumiem zinātnē, pašaizliedzīgu un mūža darbu pedagoga profesijā, profesionālu dienestu bruņotajos spēkos un robežsardzē, sevišķiem nopelniem nacionālās pretošanās kustībā, nozīmīgu devumu lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, uzņēmējdarbībā un vides aizsardzībā.

© Multimedia Investments Ltd Terms of Use/Disclaimer.

    Print       Email

You might also like...

В Марий Эл прошел чемпионат РВСН по армейскому биатлону

Read More →