Loading...
You are here:  Home  >  Baltics  >  Current Article

Ināra Mūrniece: Latvija atbalsta Maķedonijas demokrātiskās reformas

By   /   June 19, 2017  /   Comments Off on Ināra Mūrniece: Latvija atbalsta Maķedonijas demokrātiskās reformas

MIL OSI – Source: Parliament of Latvia in Latvian – Press Release/Statement

Headline: Ināra Mūrniece: Latvija atbalsta Maķedonijas demokrātiskās reformas

(19.06.2017.)

VideoGalerija Latvija atbalsta Maķedonijas demokrātiskās reformas un centienus integrēties eiroatlantiskajās struktūrās, pirmdien, 19.jūnijā, uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, tiekoties ar Maķedonijas parlamenta priekšsēdētāju Talatu Džaferi (Talat Xhaferi). Tāpat I.Mūrniece teica, ka Latvija ir gatava dalīties savā reformu pieredzē ES un NATO integrācijas jautājumos.
Saeimas priekšsēdētāja pauda gandarījumu par Maķedonijas valdības apstiprināšanu, uzsverot, ka tas ir nozīmīgs solis valsts politiskās stabilitātes veicināšanai. Valsts attīstībai ir būtiski izvairīties no jaunām politiskām krīzēm.
Abu parlamentu spīkeri pārrunāja arī situāciju Rietumbalkānos, paužot bažas par ārējiem mēģinājumiem iejaukties reģiona valstu iekšpolitikā. Tāpēc ir ļoti svarīgi stiprināt valstu informatīvo telpu, tostarp stratēģisko komunikāciju. Tam ir vajadzīgs Eiropas Savienības un starptautiskās sabiedrības atbalsts, uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja.

Fotogrāfijas: https://www.flickr.com/photos/saeima/albums/72157685238196865Video: https://www.youtube.com/watch?v=pTy_8-lEnP8Izmantošanas noteikumi: http://www.saeima.lv/lv/autortiesibas
Saeimas Preses dienests

© Multimedia Investments Ltd Terms of Use/Disclaimer.

    Print       Email

You might also like...

Terms and conditions of the Bank of Russia standing deposit facilities

Read More →