Loading...
You are here:  Home  >  Baltics  >  Current Article

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej / Dla mediów / Zapowiedzi prasowe / Udział Prezydenta RP w konferencji „Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o gospodarce”

By   /   April 9, 2018  /   Comments Off on Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej / Dla mediów / Zapowiedzi prasowe / Udział Prezydenta RP w konferencji „Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o gospodarce”

Source: President of Poland in Polish

11 kwietnia 2018 roku (środa) o godz. 15:00 w Pałacu Prezydenckim Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda weźmie udział w konferencji „Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o gospodarce”.

Konferencja jest kolejnym wydarzeniem w ramach kampanii informacyjnej pt. „Wspólnie o Konstytucji”, poprzedzającej referendum konsultacyjne.

W trakcie wydarzenia przewiduje się wystąpienie Prezydenta RP.

Obsługa medialna wyłącznie dla osób posiadających okresowe akredytacje prasowe oraz dla osób akredytowanych. Akredytacje przyjmowane są do 10 kwietnia br. (wtorek) do godz. 14.00 na stronie: https://www.prezydent.pl/dla-mediow/akredytacje-online/konstytucja

Wejście dziennikarzy przez biuro przepustek Pałacu Prezydenckiego w godz. 14.30-14.45. Instalacja wozów transmisyjnych do godz. 14.00.

Uwaga! Nieakredytowani przedstawiciele mediów nie zostaną wpuszczeni na uroczystość. Zgłoszenia akredytacyjne przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione przez Biuro Prasowe KPRP.

Szczegółowych informacji dot. wydarzenia udziela Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta RP, Przemysław Maksym, tel.: 721 800 952.

MIL OSI

    Print       Email

You might also like...

РОСКОСМОС. НОВОЕ НАЗНАЧЕНИЕ В ГОСКОРПОРАЦИИ

Read More →