Loading...
You are here:  Home  >  Baltics  >  Current Article

Valsts prezidents Raimonds Vējonis NATO samita laikā tiekas ar Armēnijas premjerministru Nikolu Pašinjanu

By   /   July 12, 2018  /   Comments Off on Valsts prezidents Raimonds Vējonis NATO samita laikā tiekas ar Armēnijas premjerministru Nikolu Pašinjanu

Source: President of Latvia in Latvian

Ceturtdien, 2018. gada 12. jūlijā, NATO samita laikā Briselē Valsts prezidents Raimonds Vējonis tikās ar Armēnijas premjerministru Nikolu Pašinjanu (Nikol Pashinyan).
“Latvijai ir būtiska drošība un labklājība Austrumu kaimiņu reģionā. Tāpēc atbalstām reformu procesu Armēnijā, īpaši tieslietu, likuma varas un ekonomikas jomās,” sacīja Valsts prezidents.
“Reformas ir jāīsteno, jo tās visvairāk ir nepieciešamas mūsu valstu iedzīvotājiem. Tā kā Latvijai ir liela reformu pieredze, zinām, ka tas ne vienmēr ir ātri un vienkārši,” sacīja Raimonds Vējonis, novēlot premjeram Nikolam Pašinjanam, ko Armēnijas parlaments apstiprināja amatā maijā, veiksmi un izturību pildot savus amata pienākumus.
Tikšanās laikā amatpersonas atzīmēja nepieciešamību stiprināt abu valstu politisko un ekonomisko sadarbību, tai skaitā izmantojot Eiropas Savienības-Armēnijas Visaptverošā un pastiprinātā partnerības līguma (CEPA) sniegtās iespējas.

MIL OSI

    Print       Email

You might also like...

35th consecutive quarter of sales growth for BMW Group

Read More →