Loading...
You are here:  Home  >  Baltics  >  Current Article

Valsts prezidents vizītes laikā Ķīnā tiksies ar Ķīnas prezidentu un premjerministru un piedalīsies Pasaules ekonomikas foruma reģionālajā sanāksmē

By   /   September 14, 2018  /   Comments Off on Valsts prezidents vizītes laikā Ķīnā tiksies ar Ķīnas prezidentu un premjerministru un piedalīsies Pasaules ekonomikas foruma reģionālajā sanāksmē

Source: President of Latvia in Latvian

No 2018. gada 15. septembra līdz 20. septembrim Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzturēsies darba vizītē Ķīnas Tautas Republikā, kuras laikā tiksies ar Ķīnas prezidentu Sji Dziņpiņu un premjerministru Li Kecjanu.
Tā būs iespēja visaugstākajā politiskajā līmenī pārrunāt jaunas iespējas Latvijas un Ķīnas politiskajā un ekonomiskajā sadarbībā, tai skaitā, izmantojot Latvijas kā loģistikas centra augošās iespējas.
Vizītes ietvaros Raimonds Vējonis piedalīsies arī Pasaules Ekonomikas foruma organizētajā Jauno čempionu ikgadējā sanāksmē (Vasaras Davosā) Tjaņdziņas pilsētā, kurā iepazīstinās ar Latvijas redzējumu par Jaunā Zīda ceļa attīstību.
Valsts prezidents darba vizītes laikā apmeklēs Pekinas Starptautisko Universitāti, kur tiksies ar studentiem, kas apgūst latviešu valodu. Tāpat plānota tikšanās ar latviešu diasporas pārstāvjiem, kā intervija Ķīnas Centrālajai televīzijai CCTV.

MIL OSI

    Print       Email

You might also like...

45. BMW BERLIN-MARATHON: Mehr als 72.000 Aktive beim größten deutschen Marathon – Titelpartner BMW demonstriert automobile Nachhaltigkeit.

Read More →