Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej / Dla mediów / Zapowiedzi prasowe / Udział Prezydenta RP w uroczystej Gali XI Edycji Konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”

Source: President of Poland in Polish

19 marca 2019 r. (wtorek) o godz. 12.00 w Pałacu Prezydenckim Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda weźmie udział w uroczystej Gali XI Edycji Konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”.

Konkurs organizowany jest przez NSZZ „Solidarność” pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Celem konkursu jest promowanie pracodawców, wyróżniających się w stosowaniu dobrych praktyk w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe.

Planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

Obsługa medialna wyłącznie dla osób akredytowanych. Akredytacje przyjmowane są do 18 marca 2019 r. (poniedziałek) do godz. 10.00 na stronie: https://www.prezydent.pl/dla-mediow/akredytacje-online/gala

Wejście akredytowanych dziennikarzy przez biuro przepustek Pałacu Prezydenckiego w godz. 11.30–11.45. Instalacja wozów transmisyjnych do godz. 11.00.

Uwaga! Nieakredytowani przedstawiciele mediów nie zostaną wpuszczeni na uroczystość. Zgłoszenia akredytacyjne przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione przez Biuro Prasowe KPRP.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta RP, Jakub Majewski, tel.: 721 800 805.

MIL OSI