Valsts prezidents Raimonds Vējonis: šobrīd esmu pieņēmis lēmumu nepiedalīties Valsts prezidenta velēšanās

Source: President of Latvia in Latvian

“Esmu izvērtējis paveikto un esmu gatavs turpināt darbu Latvijas valsts un Latvijas sabiedrības labā, tomēr šobrīd esmu pieņēmis lēmumu nepiedalīties Valsts prezidenta velēšanās,” otrdien, 2019. gada 7. maijā, preses konferences laikā informēja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
“Visus četrus savas prezidentūras gadus esmu strādājis Latvijas tautas labā un pēc labākās sirdsapziņas. Šajā laikā ir daudz padarīts, tomēr vēlos izcelt paveikto saistībā ar mūsu valsts drošības stiprināšanu.  Šodien ar pārliecību varu teikt, mēs dzīvojam Latvijā, kas ir drošāka kā jebkad agrāk!” uzsvēra Raimonds Vējonis.
Tāpat Valsts prezidents atzīmēja, ka ir stiprināta latviešu valodas kā vienīgās valsts valodas loma valstī, uzsāktas nozīmīgas reformas dažādās Latvijas iedzīvotājiem būtiskās jomās, kā arī Latvija ir iestājusies Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā.
“Tie ir tikai daži no daudziem būtiskiem darbiem, kas ir vērsti uz mūsu valsts ilgtspējas nodrošināšanu un iedzīvotāju labklājības celšanu,” uzsvēra Raimonds Vējonis.
Valsts prezidents pateicās katram, kurš paudis atbalstu viņa kandidatūrai uz Valsts prezidenta amata otro termiņu – gan iedzīvotājiem, gan politiskajām partijām, īpaši Latvijas Zaļajai partijai.

MIL OSI