Latvijas Valsts prezidents tiksies ar Namībijas viceprezidentu un pārrunās sadarbības jautājumus

Source: President of Latvia in Latvian

Piektdien, 13. septembrī, Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tiksies ar Namībijas viceprezidentu Nangolo Mbumbu (Dr. Nangolo Mbumba), lai pārrunātu divpusējo sadarbību un abu valstu sadarbību starptautisko attiecību un organizāciju ietvaros.
Tikšanās laikā paredzēts Namībijas viceprezidenta ieraksts Rīgas pils Viesu grāmatā, abu valstu delegāciju sarunas un noslēgumā Namībijas viceprezidenta Nangolo Mbumbas un Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita paziņojums presei.
Par mediju dalību pasākumā: Iekļūšana Rīgas pilī ar pastāvīgās akreditācijas kartēm. Mediju pārstāvjiem, kuriem nepieciešama vienreizējā caurlaide, lūgums ne vēlāk kā 2 stundas pirms pasākuma sūtīt pieteikumu e-pastā prese@president.lv, norādot vārdu, uzvārdu, pilnu personas kodu un pārstāvēto plašsaziņas līdzekli. Dati tiks apstrādāti tikai konkrētā pasākuma vajadzībām, un to uzglabāšanas laiks – līdz pasākuma beigām. Apmeklējot pasākumu, līdzi nepieciešams ņemt personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti. Papildu jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Mediju centra vadītāju Justīni Deičmani pa tālruni 67092123 vai e-pastā justine.deicmane@president.lv.
Mediju programma Rīgas pilī
12.00 – Namībijas viceprezidenta Nangolo Mbumbas ierašanās Rīgas pilī un ieraksts Viesu grāmatā. Mediju iespējas: foto, video
12.05 – Latvijas un Namībijas delegāciju saruna. Mediju iespējas: foto, video tikšanās sākumā
12.15–12.30 – Valsts prezidenta Egila Levita un Namībijas viceprezidenta Nangolo Mbumbas preses konference. Mediju iespējas: foto, video

MIL OSI