Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej / Dla mediów / Zapowiedzi prasowe / Wizyta Prezydenta RP w Królestwie Belgii i w Wielkim Księstwie Luksemburga – akredytacje

Source: President of Poland in Polish

16 grudnia 2019 roku (poniedziałek) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda weźmie udział w uroczystościach upamiętniających 75. rocznicę rozpoczęcia Bitwy o Ardeny w Bastogne w Królestwie Belgii oraz w Hamm w Wielkim Księstwie Luksemburga.

Na uroczystości w Bastogne w Belgii akredytacje zbierają organizatorzy poprzez link: https://accreditation.belgium.be/en/bastogne do 9 grudnia (poniedziałek) do godz. 9.00. Uwaga: realizacja telewizyjna głównych uroczystości, które odbędą się w Bastogne, będzie zorganizowana przez EBU. Ze względu na ograniczoną przestrzeń w miejscu uroczystości organizatorzy przewidują ograniczoną liczbę przedstawicieli mediów.

Dodatkowo dziennikarzy zainteresowanych obsługą medialną wizyty w Bastogne i w Hamm prosimy o wypełnienie formularza akredytacyjnego do 6 grudnia 2019 roku (piątek) do godz. 10.00 na stronie: https://www.prezydent.pl/dla-mediow/akredytacje-online/wizyta

Nie będą przyjmowane akredytacje po tym terminie. Nie będzie zapewniony transport dla dziennikarzy korespondentów. Jednocześnie informujemy, że akredytacja w Biurze Prasowym KPRP nie gwarantuje dostępności do obsługi medialnej uroczystości.

Program prasowy wizyty zostanie opublikowany na stronie www.prezydent.pl w dziale „Dla mediów”.

Szczegółowych informacji dot. wizyty udziela: Anetta Czarnecka,
; tel. +48 22 695 10 12, tel. kom. +48 721 800 765.

MIL OSI